İnovasyon ve Liderlik Ödülleri

İnovasyon ve Liderlik Ödülleri
  • Konu Hakkında ;

HID Global ’e inovasyon ve liderlik ödülleri!

Ürün ve çözümleri Türkiye ’ye ÖLÇSAN tarafından sağlanan HID Global, geçiş kontrolü alanında Çin ’in en büyük 10 markası aralarında yer aldı. HID Global, internet-bazlı mali hizmetlerde alıcı kimlik doğrulamaya yönelik olarak 2014 Frost & Sullivan Global New Product Innovation Leadership (Küresel Yeni Ürün inovasyon Liderliği) Ödülü ’nün de sahibi oldu.

Türkiye ve EMEA bölgesine zeki kart, biyometri ve emniyet çözümleri, başvuru geliştirme ve Teknoloji entegrasyonu alanlarında 1984 yılından bu yanlamasına hizmet sunan Türk teknoloji şirketi ÖLÇSAN ’ın küresel iş ortağı HID Global, geçiş kontrolü ve kimlik doğrulaması alanlarında iki prestijli ödül aldı.
 
Çin’de Geçiş Kontrolünün Lider Markası!
Güvenli kimlik çözümleri alanında dünya lideri olan HID Global, Çin ’in emniyet alanındaki lider yayını A&S China tarafından defalarca on birinci kez Birincil 10 Geçiş Kontrolü Markası arasında yer aldı. Sektörde lider distribütörler, sistem engetratörleri, kurulumcular, son kullanıcılar ve tasarımcılardan gelen oylarla belirlenen A&S Birincil 10 Ödülü, tehlikesiz kimlik ihtiyaçlarını karşılama potansiyeline sahip şirketleri desteklemek nedeniyle veriliyor.

HID Global Çin Bölgesi Satış Müdürü Eric Chiu, ödülle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Çin’de en etkin güvenlik medya yayınlarından biri kadar beğenilmek bizim için büyük bir onurdur.  Bu ödül, durmadan müşterileri desteklemeye karşın kararlılığımızın da bir göstergesi.”

HID Global ’e ödülü kazandıran, tek bir zeki kart veya diğer bir cihaz üzerindeki birdenbire fazla uygulamanın sürekli yakınsamasını etkinleştirme konusunda iCLASS SE çözümleri oldu.  Altyapısı şirketin Seos® teknolojisi kadar sağlanan iCLASS SE® platform çözümleri, okuyucuları, birlikte çalışabilir mikroişlemci tabanlı kimlikleri (kartları, akıllı telefonları ve öteki mobil cihazları) ve kodlama araçlarını içeriyor.  Platform, maddi ve lojik geçiş kontrolü, biyometri, nakitsiz otomat, alıcı sadakat programları, transit ve öteki uygulamalarda kimliklerin oluşturulmasını, kullanılmasını ve yönetilmesini kolaylaştırıyor.

 

İnternet Tabanlı Hizmetlerde Tüketici Kimlik Doğrulama Alanında Frost & Sullivan İnovasyon Ödülü
HID Global, internet-bazlı finansal hizmetlerde alıcı kimlik doğrulamaya yönelik olarak 2014 Frost & Sullivan Global New Product Innovation Leadership (Küresel Yeni Ürün İnovasyon Liderliği) Ödülü ’nün de sahibi oldu.  Bu ödül, HID Global ’ın ActivID® Threat Detection Service ’in (Tehdit Kavrama Servisi) üstün özelliklerini ve son kullanıcılara yönelik katmanlı kimlik doğrulama uygulayarak çevrimiçi güvenlik için ahenk sürecini kolaylaştırmasını simgeliyor.

HID Global ’ın Finansal Hizmetler Kıdemli Çözümler Pazarlama Müdürü Christy Serrato konuyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “Frost & Sullivan tarafından takdir edilmek büyük bir övünç. Dağıtımı ve kullanımı basit olan, gelişmiş üçkâğıt önleme ve veri-tabanlı kimlik düzeltme, entegre ve çok yönlü kimlik doğrulama platformumuz ActivID ’nin esas bir unsurudur. Hem günümüz bankalarının ve parasal kurumlarının, müşterilerine internet üzerinden ve mobil işlemlerini tehlikesiz ve rahat bir şekilde gerçekleştirmeye yönelik güvenilir bir ortama sahip olmalarını sağlayacak Katmanlı Çevrimiçi Emniyet stratejilerini de destekliyor.”

Frost & Sullivan ’ın Ağ Emniyet Sektörü Başkanı Frank Dickson; “HID Global, tüketiciye dönük uygulamalarda, gelişmiş ve zahmetsiz kimlik düzeltme tedarik eden tabakalı emniyet çözümleri ile reformcu şirketler arasında pazar lideridir. Şirket, parasal kurumların müşterilerinin online etkileşimleri için geliştirilmiş kimlik doğrulamasına olan zinde bir ihtiyacı, ve bu arada başvuru kolaylığını korumanın öncelikli bir gereklilik olduğunu tespit etti ve bu pazar ihtiyacını ActivID Korkutma Seziş Servisi ile ActivID Kimlik Doğrulama gibi eksiksiz bir çözümle karşıladı. Bu önsezi ve yürütmenin birleşimi HID Global ’a 2014 Frost & Sullivan Global New Product Innovation Leadership Ödülü ’nü kazandırdı” açıklamasını yaptı.

30 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe faaliyet gösteren ÖLÇSAN, kamu, finans, telekomünikasyon, ulaşım, afiyet, enerji ve savunma sektörlerinde kullanılan güvenlik, biyometri, zeki kart ve uygulamalarıyla HID Global ’ın çözüm ortaklarından biri olarak Türkiye ve EMEA bölgesinde etkinlik gösteriyor. ÖLÇSAN, ActivID Korkutma Sezgi Servisi ’ni ilerleyen günlerde Türkiye ve bölgede kullanıma sunacak.

sizlere kockaf52.com farkıyla sunulmuştur

Benzer yazılarEtiketler : , , , ,

Sen de Yorumla!