Mimosa’ya CES’den İnovasyon Onur Ödülü

Mimosa'ya CES'den İnovasyon Onur Ödülü
  • Konu Hakkında ;

Mimosa CES göre 2015 İnovasyon Iftihar Ödülü ile taçlandırıldı.

Reformcu ve yüksek performansa sahip ağ ürünleriyle adından laf ettiren Mimosa CES tarafından 2015 inovasyon Iftihar Ödülü ile taçlandırıldı.

Kablosuz ağ ürünleri konusunda profesyonel çözümler sunan Mimosa ’nın geçtiğimiz günlerde kullanıcıların beğenisine sunduğu C5i kablosuz ağ çözümü CES göre 2015 İnovasyon Onur Ödülü ile taçlandırıldı. CES İnovasyon Ödülleri, pazara yeni girecek olan ürünler arasında teknoloji, yenilikçilik, tasarım ve mühendislik alanında en üst seviyede galibiyet bildiren ürünlere veriliyor. Mimosa bu üstün niteliklere sahip ürünlere bahşedilen ödülü Akıllı Konut (Smart Home) kategorisinde aldı. 

Mimosa C5i Hotspot çözümü konut ve ofisler için tasarı edilmiş bir ağ geçidi. Ufak boyutları, yerinde fiyatı ve yüksek performansıyla dikkatleri üzerine çeken ürün kablolu ağların yapılandırılamadığı yerlerde kablo karmaşasından uzaktan kablosuz ağ çözümleri sunmak için tasarlanmış. 500 Mbps ’ın üstünde data transfer olanağı sunan bu zeki cihazın kurulumu ve kullanımı da epeyce basit. İstenildiğinde büro ya da evinizin camına yerleştirebileceğiniz bu aygıt tamamen kablosuz ağınızın sağlamlığını garanti altına alabiliyorsunuz. 

Mimosa ürünlerini Türk kullanıcıları ile buluşturan Net Vizyon firmasının Genel Müdürü Salim Akdaş, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Mimosa Networks yeni sabit olmasına rağmen kısa sürede büyük başarıların altına imza attı. Ürünlerini yavaşça kullanıcıların beğenisine sunan Mimosa ’nın bir takım ürünlerini Türk kullanıcıları ile buluşturduk. Yakın gelecekte taleplere tarafından diğer ürünlerini de getirmeyi düşünüyoruz. Mimosa ürünlerinin ağırlıklı tatbik alanları, Telekom şirketleri, operatörler ve çok yoğun veri alışveriş yapmaya gereksinim duyan müşteriler olarak tanımlanabiliriz. Bu ürünler doğru bundan böyle kilometrelerce kablo çekilmesine gerek yok. Sadece Mimosa cihazının kablosunu fişe takmanız ve birkaç ayarın ardındaki temas gerçekleştirebiliyorsunuz. Özellikle Fiber bağlantıya alternatif hızlarda kablosuz bağlantı çözümleri sunan Mimosa kablosuz ağ konusunda gösterişli bir marka ve yakın gelecekse ismini çok daha pozitif duyacaksınız” dedi. 

sizlere kockaf52.com farkıyla sunulmuştur

Benzer yazılarEtiketler : , , , ,

Sen de Yorumla!